Що потрібно робити Овнам, щоб перемогти Бика у битві 2021 року. Повний прогноз

42

Овни вперті й звикли домагатися своїх цілей. Але білий металевий Бик не любить програвати й готовий дати урок тим, хто не йде на поступки. Тому для того, щоб перемогти у цій битві, Овнам не потрібно збирати військо і копати окопи…

Замість цього розслабтеся! Перенаправте свою енергію у мирне річище: зробіть довгоочікуваний ремонт або вирушайте у подорож. Нарешті настав час для цього!

Впертий Овен й завзятий Бик — відмінна команда, якщо знайдуть спільну мову. Бик допоможе Овна подолати перешкоди на шляху до успіху. Але Овни в скруті не повинні лякатися й зупинятися, вони повинні рухатися тільки вперед.

фото zinoti.lt

Може бути, вам варто почати новий бізнес або укласти кілька угод з нерухомістю? Зірки говорять, що це принесе прибуток. Але не дозволяйте любові до конкуренції засліпити вас. Робіть ставки обережно й уникайте азартних ігор. Краще взагалі не грати.

Любовний гороскоп Овна

Зміни в житті вплинуть й на відносини. Жінки зрозуміють, що в цьому році краще будувати міцні та тривалі відносини. Чоловіки нарешті перестануть ховатися від свого щастя. Зізнайтеся собі, що вам теж потрібна любов й повідомте про це світу!

Фінансовий гороскоп

фото zinoti.lt

Проблеми можливі. В цьому році, ви можете довго збирати гроші, а потім все витратити на непотрібну покупку. Просто тому, що захотілося.

Рішення — заховати гроші від себе якомога далі. Крім того, у вас є талант бачити різні можливості збільшення вашого доходу. Великі й важливі покупки варто відкласти на кінець року.

Гороскоп здоров’я

фото zinoti.lt

Здається, того року ви остаточно усвідомили, що ви не титан і, як всі прості смертні, схильні до хвороб. Таким чином, ви нарешті почали більш уважно стежити за своїм здоров’ям.

Це дуже добре. Цього року варто робити те ж саме. Також уникайте сильних емоційних стресів. Дивіться любовні драми тільки по телевізору й дозвольте собі розкіш — просто бути щасливим!


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем