Що відбувається з організмом, коли ми п’ємо теплу воду натщесерце — корисні зміни

7491

Вода — найважливіша складова нашої планети. Без неї не було б життя. І як ми всі знаємо, дуже важливо підтримувати гідратацію в організмі і пити багато води.

Однак є ще багато людей, які не стежать за своїм водним балансом. Це може привести до безлічі проблем: труднощі з концентрацією уваги, з диханням і сухість шкіри. Існує правило вживання 2 літрів води на день. Але воно не ідеально для всіх.

Насправді, вірно визначити кількість води для пиття на день, допоможе ваша вага. На кожен кілограм ваги потрібно випивати 30 мл на день. Це означає, що людині з масою тіла 70 кг слід випивати трохи понад 2 літрів води на день.

Також кількість необхідної рідини багато у чому залежить від того, як ви потієте й наскільки ви активні. Крім зволоження, вода дає нам багато інших переваг. Особливо, якщо ми п’ємо теплу воду натщесерце!

Що відбувається в організмі, якщо у нас є корисна звичка: починати день зі склянки теплої води?

Покращує метаболізм вранці

фото img.championat.com

Якщо замість того, щоб встати і відразу піти за кавою, ви звикнете випивати склянку теплої води натщесерце, ваш метаболізм отримає додатковий поштовх. Він активізує обмін речовин без споживання калорій. Якщо вам складно пити просто воду, спробуйте додати часточку лимона.

Допомагає травленню

фото i.pinimg.com

Гаряча вода допомагає видалити жир. Якщо ви регулярно п’єте теплу воду вранці, ваше травлення в кінцевому підсумку скаже вам “дякую”.

Природний антиоксидант

фото cdn2.hubspot.net

Тепла вода дуже підходить для природної детоксикації організму. Вона впливає на кровообіг, обмін речовин і температуру тіла, допомагаючи організму очищатися через піт і виділення.

Таким чином, більша частина відходів тіла видаляється, і організм позбавляється від шкідливих речовин. Скибочка лимона або лайма надасть їй аромат і додатковий вітамін С.

Знімає менструальний біль

фото furnishhome.ru

Тепла води забезпечує хороший кровообіг. Завдяки цьому, до м’язів поступає більше крові. Це допомагає їм розслабитися, що призводить до полегшення судом і загальному хорошому самопочуттю.

Загальне самопочуття

фото kleo.ru

Вода після кип’ятіння містить менше мікробів і може зміцнити ваш захист. Тепла вода допомагає в роботі кровоносної системи і запобігає появи нежиті і слизу.

Поділіться коментарем