Щоб орхідея цвіла пишно та довго – безцінна порада для підгодівлі заморської красуні

446

Орхідеї – прекрасні, але примхливі квіти. Часто буває так, що вони добре розвиваються, а цвітіння ніяк не дочекатися. Виправити ситуацію нескладно. Стимулятори росту вам не будуть потрібні – вони досить дорогі, крім цього – можуть завдати шкоди квітам.

У природних умовах орхідеї отримують все необхідне з дощової води. Повністю відтворити у будинку звичне для квітки середовище не вийде. Але допомогти й стимулювати рясне цвітіння – цілком можливо. 

Використовуйте для цього спеціальне часникове частування

фото pics.botanichka.ru

Воно обов’язково сподобається вашій орхідеї. У відповідь на турботу, квітка стане пишно цвісти. Всього пара тижнів – і з’являться стрілки.

Часникова настоянка вбиває шкідливі бактерії та оздоровлює кореневу систему орхідей. Тому не варто шкодувати часу на її приготування.

Як готувати часниковий настій

фото scontent-sin6-2.cdninstagram.com

Для диво-настоянки потрібні:

  • вода – 0,5 л;
  • часник – 5-6 зубків;
  • бурштинова кислота – пів пігулки.

Готувати це корисне частування для квітів дуже легко:

1. Закип’ятити воду і дати їй трохи охолонути.

2. Розчинити у скляному посуді з гарячою водою бурштинову кислоту.

3. Видавити в розчин сік часнику.

4. Залишити суміш на добу для настоювання.

Як використовувати засіб

Приготований настій потрібно процідити та налити у широку миску з водою. У цю місткість поставити горщик з квіткою – так, щоб рідина майже доходила до його країв. Обов’язково полити орхідею часниковим настоєм і зверху, щоб коріння добре просочилися чудесним засобом.

фото i0.wp.com

Зачекати 2-3 години, горщик з квіткою необхідно дістати та поставити на його звичне місце. Усе! За місяць можна милуватися рясним цвітінням.

Такий диво-настоянкою можна поливати й інші кімнатні рослини – вона знезаражує землю та сприяє гарному росту. Тільки потрібно пам’ятати, що цей засіб досить сильний й використовувати його можна не частіше одного разу за 3 місяці.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем