Швидко позбавтесь від нежиті! Потужний засіб проти закладеного носа і шмарклів

34774

Нежить завжди викликає дискомфорт: турбує не тільки закладений ніс, але і біль у верхній частині чола, який часто плутають з головним болем. Ці симптоми зазвичай викликані синуситом або ринітом. Але є простий й ефективний засіб, який допомагає зняти цей хворобливий стан.

Риніт

фото med-practic.com

Риніт — запалення, яке вражає слизову носа і викликає чхання, свербіж, нежить і утруднене дихання. Пацієнти також страждають на головний біль, набряки повік і стомлюваність. Ці симптоми зазвичай тривають до двох тижнів.

Синусит

фото doctor.ru

Люди з синуситом часто скаржаться не тільки на гострий нежить, але й на кашель та хворобливий тиск в очах. Синусит може бути гострим або хронічним.

Народний засіб для полегшення стану

фото domagonim.ru

Тобі знадобиться:

  • Шкірка від 4 лимонів
  • 1 столова ложка гвоздики
  • 350 мл спирту
  • Пластикова пляшка або скляна банка

Рецепт

фото zinoti.lt

Складаємо у пляшку шкірку лимонів, гвоздику і заливаємо їх спиртом. Ховаємо пляшку у темне місце на 10 днів. Кожен день її потрібно гарненько струшувати.

Як використовувати?

фото zinoti.lt

Отриманий засіб потрібно використовувати як інгалятор для носа. Закриваємо одну ніздрю і вдихаємо іншою лікувальні пари з пляшки. Повторюємо процедуру під час появи симптомів закладеності носа.

Чому цей засіб працює?

Лимон — відмінне джерело вітамінів С, А, В1, В2, В3, заліза, фосфору, магнію і калію. Ці властивості допомагають більш ефективно лікувати грип, простуду, астму, бронхіт, синусит, риніт і ангіну. Крім цього, вітамін С у фруктах допомагає боротися з вірусами і бактеріями, що викликають респіраторні захворювання.

фото pmg.ua

Гвоздика має антимікробні та антибактеріальні властивості, які допомагають зупинити зростання патогенних мікроорганізмів. Крім цього, ця спеція містить з’єднання евгенол, яке зупиняє окисне пошкодження, що наноситься вільними радикалами.

фото teletype.in

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем