Сильні молитви, які рятують у найважчий час

20206
Сильні молитви, які рятують у найважчий час

Сильні молитви, які рятують у найважчий час – це потужна зброя, перевірена часом. Не секрет, що у важкі хвилини до молитви звертаються навіть сильні світу цього. Вони шукають слова, які рятують навіть у найважчий час. Про неприємні події на нашій планеті ми чуємо щодня. Невтішні новини по телебаченню, в мережі Інтернет та по радіо доходять до нас, викликаючи обурення. Найстрашніше, що всі ці сумні події відбуваються надзвичайно близько, а може, навіть зовсім поруч з нами.

Багато людей бажають іншим зла, випромінюючи при цьому негативну енергію в чистому вигляді. Щоб захистити себе і своїх рідних від бід, наша редакція пропонує скористатися цими сильними православними молитвами.

Для захисту сім’ї

фото https://i1.rozetka.ua

Якщо ти відчуваєш, що деякі люди з заздрістю дивляться на твоє сімейне вогнище, спробуй читати цю молитву вранці і ввечері. Вона захистить твою сім’ю від злих людей і негативних поглядів.

«Господи Ісусе Христе, сине Божий. Захисти раба свого (називаєш власне ім’я) від ворожого помислу. Захисти мене від злих людей і чорної заздрості. Прожени з душі прокляття, псування і погані очі. Очисти мій життєвий шлях від прокази, зарази, хвороби і болю, від томління, гоніння і животіння. Відпусти мені всі гріхи і злочини, пошли мені святого прощення. Нехай буде так. Амінь!»

Від злих намірів

фото https://salon-podarkov.ru

Ця молитва допоможе захистити себе від ворогів і людей з поганими намірами. Слід читати її щодня, вдумуючись в кожне слово.

«О, блаженна Стариця Матрона. Очисти мою душу і тлінне тіло від хвороб і хворі. Коли ворог порчу наслав і злісним поглядом зазначив, поверни йому те, що гніздиться в мені. Пошли мені захист від злобного люду і попроси у Господа Бога святого відпущення. Помолися за мене в Божих палатах і захисти від лихого ока і скорботи, від ворожого наміру. Нехай буде так. Амінь!»

Якщо наступила чорна смуга в житті

фото https://shkolazhizni.ru

Бачиш, що низка невдач і сумних подій не покидає тебе? Тоді обов’язково звернися за допомогою до Святої Богородиці.

«Матінка Богородиця рано вставала,

Молитву про свого сина Христі читала:

“Будь ти, мій коханий синок,

Під поглядом Всевишнього Творця, Твого Бога Отця,

Усюди врятований, захищений,

Від будь-якого лиха до відомого часу оборони”.

Ангели молитву почули,

Господу Богу всі слова її передали.

Так би і мені, Божому рабу(ім’я),

Цю милість пізнати,

Щоб біди в своєму будинку уникнути.

Господи, благослови, Свята Трійця, допоможи!

В ім’я Отця і Сина і Святого Духу.

Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь!»

фото https://pravlife.org

Нехай Всевишній береже тебе і твоїх близьких! Якщо ти віриш у цілющу силу молитви, в ці сильні молитви, які рятують у найважчий час, то обов’язково поділися цією статтею з друзями.

Поділіться коментарем