Астрологи, які створювали цей слизький гороскоп, стверджують, що Риби їх улюблений знак Зодіаку. На це у них, мабуть, є причини. Риб можна не любити, але що відбувається у них в голові — не розуміють навіть самі представники цього знака. Спробуємо й ми розібратися в цих загадкових людях.

Відкритість

фото goodfon.ru

Риби дуже люблять людей, які з ними поруч, і завжди готові допомогти, навіть якщо завтра вони про це пошкодують. Емоції відіграють важливу роль в їхньому житті.

Прагнуть до нового

фото goodfon.ru

Рибам не знайомий консерватизм. Вони постійно шукають нових вражень. Легко погоджуються на переїзд і зміну міста проживання. Це чудові мандрівники. У дорозі вони себе почувають, як риби у воді.

Милосердя

фото pinimg.com

Риби дуже сентиментальні. Вони будуть плакати в кінотеатрах при перегляді зворушливого фільму, вони завжди вислухають чужі проблеми і зараз же намагатимуться допомогти. Часто їх власне життя страждає від того, що вони зайняті розв’язанням чужих проблем.

Мрійливість

фото pinimg.com

Риби обожнюють мріяти. Вони настільки занурюються у власні фантазії, що вже насилу відрізняють реальне життя від вигаданого. Тому серед Риб багато художників, артистів, письменників. Через власну творчість ці люди намагаються передати те, що самі нафантазували.

Інтроверти

фото bipbap.ru

Рибам добре на самоті. Вони не обтяжуються відсутністю товариства. На самоті їм дуже добре думається. У компанії Риби занадто багато уваги приділяють іншим, тому бути на самоті їм життєво необхідно.

Приязність

фото artfile.ru

Іноді здається, що у Риб не буває ворогів. Люді цього знака здатні бачити хороше в будь-яку людині. Вони прекрасні адвокати — можуть виправдати будь-який негарний вчинок, крім свого власного. До себе Риби необґрунтовано критично налаштовані.

Чутливість

фото storyfox.ru

Не варто ображати Риб. Вам потім буде дуже соромно за свою нестриманість. Ці люди все сприймають дуже емоційно. Згадайте, як ця людина переживала за вас, коли вам було непереливки, і десять раз подумайте, перш ніж сказати Рибам різке слово.

Як бачите, наш слизький гороскоп показав, що люди, народжені під слизьким знаком, насправді дуже милі. Тому ствердження, що Риби улюблений знак Зодіаку — однозначно правдиве.