Ще з дитинства ми запам’ятали, що пити соки з фруктів і овочів дуже корисно. Але от ніхто толком нам не розповів, як ці соки впливають на організм. Хоча це рецепти для тих, хто не любить таблетки. Зараз ми з вами спробуємо з’ясувати які саме соки потрібно пити при тих чи інших хворобах.

Застуда

фото kleo.ru

У разі застуди дуже допомагають імбир, часник, ананас та морква. У моркві багато вітамінів А і В1, які добре підтримують імунітет. Сильний імунітет захищає тіло від будь-якого виду інфекції. У ананаса та імбиру сильні протизапальні властивості. Часник відомий, як універсальний засіб, який має сильні антибактеріальні та протизапальні властивості.

Депресія

фото aif.ru

Не повірите, але потужний борець проти депресії — це буряк. У нього досить багато фолієвої кислоти, яка впливає на організм, як антидепресант. Сік з буряка, яблука і моркви допоможе вивести вас з депресивного стану.

Головний біль

фото goodfon.ru

При цій неприємності допоможуть яблука, які врівноважують кислотний і лужний баланс в організмі. Головний біль вилікує також імбир, який прибирає запалення кровоносних судин — джерело головного болю. Чай з імбиром перший засіб від мігрені.

Діабет

фото super.ua

Шпинат, який американська асоціація діабетиків назвала найкориснішим для даного захворювання, має низький рівень калорій і високий вітамінний склад. Також добре пити при діабеті морквяно-селеровий сік. У селері високий вміст вітамінів групи В, які добре впливають на білковий обмін. Морква містить величезну кількість вітаміну А, який захищає очі від діабетичної ретинопатії.

Виразка

фото 1zoom.me

При виразці лікувальний ефект має капустяно-морквяний сік. В капусті великий вміст вітаміну U, який допомагає нормально функціонувати слизової оболонки органів травлення Вітамін А, який міститься в моркві, допоможе захистити слизову шлунка.

Високий кров’яний тиск

фото eda.ru

Знову на першість виходить буряк, у якого високий вміст азотної кислоти. Це речовина розслабляє стінки судин і вони залишаються розширеними, що допомагає знижувати тиск. Сік буряка добре поєднувати з яблучним соком та соком селери, які містять велику кількість корисних вітамінів.

Запор

фото goodfon.ru

При цій делікатній хворобі дуже корисно пити сік з яблук, моркви та капусти. Великий вміст клітковини допоможе розв’язати цю проблему.

Втома

фото syroedenie.ru

При втомі пийте соки з тих овочів і фруктів, які допомагають підвищити життєвий тонус. Це морква, буряк, зелень, яблука, лимон та шпинат.

Погана пам’ять

фото goodfon.ru

В даному випадку прекрасну роль у поліпшенні пам’яті зіграє сік граната і виноградf. Вони містять антиоксиданти, що впливають на клітини головного мозку.

Природа нам дала справжній скарб, завдяки якому можна підтримувати здоров’я і прибирати проблеми. Для цього лише треба щодня пити соки з фруктів і овочів. Це доступні рецепти для тих, хто не любить таблетки.