Кожен знак Зодіаку має свої переваги. Але астрологи впевнені, що Стрілець — це найкращий дар на все життя. Проте, оцінити його можна лише тоді, коли ця людина ваш друг. Стрільці ніколи не будуть дорікати вас, що плачете над мильними операми й дивитися їх годинами. Він завжди підтримає і вислухає.

А, може, і взагалі всістися разом з вами, щоб дати зрозуміти, що поруч, що йому важливі ваші думки та переживання.

Кожній людині б такого друга, як Стрілець. Ось дивіться, чим вони завойовують свою прихильність.

Це справжні добродухи

фото goodfon.ru

Для того, щоб відкрити, яке велике і чуйне серце у Стрільця, знадобиться час. Але коли це станеться, то побачите, що на допомогу Стрілець прийде у будь-яку годину доби, незважаючи ні на погоду, ні на власні проблеми.

Надзвичайна вірність притаманна тільки Стрільцям

фото goodfon.ru

Астрологи говорять, що ця риса притаманна людям, які народилися під знаком Лева. Але Стрільці не відстають — з ним не доведеться відчувати, що тебе зрадять і завдадуть болючого удару в спину.

Все говорять просто в обличчя

фото 99px.ru

Ця риса людей Стрільців декого заворожує, а декого відштовхує. При чому, вона проявляється скрізь — от такі вони правдоруби. Якщо сукня не сидить по фігурі, то обов’язково скажуть, без жодних намірів пом’якшити “вирок”.

Легка дивакуватість

фото pinimg.com

Саме це дозволяє іншим розслабитися і бути самим собою поруч зі Стрільцем. Якщо людина цього знаку поводиться трохи дивакувато, це означає лише одне — їй з вами добре, вона вам довіряє і хоче бути відкритою.

Активність аж зашкалює

фото wallpapers-fenix.eu

Саме зі Стрільцем можна, не задумуючись, за годину зібрати чемодани й махнути в незаплановану подорож. Миттєві емоції та дослідження нового — це все до смаку Стрільцеві.

Позитив — тільки позитив

фото funguerilla.com

Стрільці — це заряд позитивних емоцій і флюїдів. У їхньому асортименті рис немає нічого поганого, все сонячне і веселе. Навіть, якщо зараз йде дощ, то Стрілець і тут сонце знайде.

Астрологи говорять, що друг Стрілець — це найкращий дар на все життя. То чому чекати? — Вирушайте на пошуки свого вірного друга.