Температура в холодильнику: якою вона має бути і чи варто її змінювати?

103

Чи варто змінювати температуру в холодильнику? Ви, напевно, не часто задаєте собі це питання, але якщо ви дійсно хочете забезпечити свіжість продуктів, що зберігаються в ньому, вам потрібно знати, що температура відіграє вирішальну роль. Саме вона не дає продуктам зіпсуватися занадто швидко! Що ж робити, щоб холодильник завжди виправдовував наші очікування?

Чи є сенс змінювати температуру в холодильнику?

Temperature in the Refrigerator – What Should It Be and Is It Worth Changing in the Summer?

Коли ви купуєте холодне м’ясо, фрукти, овочі або молочні продукти, ви неодмінно ставите їх у холодильник, як тільки приходите додому. Адже саме там низька температура, що дозволяє зберегти свіжість і довго зберігати продукти. Але що мається на увазі під низькою температурою? Найкраще встановлювати в приладі температуру від 4 до 8 градусів. Варто пам’ятати, що кожен рівень холодильника має різну температуру, тому важливо правильно розташувати продукти.

Як розташувати продукти на кожному рівні в холодильнику?

Temperature in the Refrigerator – What Should It Be and Is It Worth Changing in the Summer?

Ви можете цього не усвідомлювати, але різні рівні холодильника використовуються для зберігання абсолютно різних продуктів. Потік прохолодного повітря також відрізняється в певних зонах, тому добре знати, куди покласти, наприклад, вершкове масло і м’ясну нарізку. Почнемо з верхньої полиці.

Верхня полиця холодильника

На верхній полиці холодильника, як і на середніх, можна зберігати заздалегідь приготовані страви, а також яйця або молочні продукти.

Нижня полиця

М’ясо, м’ясні нарізки та рибу слід розміщувати на нижніх полицях. Тут дуже низька температура, що ідеально підходить для м’ясних продуктів. Саме завдяки низькій температурі риба та м’ясо довше залишаються свіжими.

Шухляди внизу

У нижніх ящиках холодильника найвища температура, тому в них добре зберігати фрукти та овочі.

Полиці на дверцятах

Вузькі дверні полиці підходять для зберігання напоїв, соусів або рідких приправ (наприклад, гірчиці, кетчупу). Через те, що холодильник відкривається, температура на дверних полицях не є постійною, тому тут добре зберігати продукти, які не потребують постійного холоду.

Коли змінювати температуру в холодильнику і чи варто це робити?

Temperature in the Refrigerator – What Should It Be and Is It Worth Changing in the Summer?

Якщо температура в холодильнику занадто висока або занадто низька, продукти можуть псуватися швидше. Неправильні налаштування можуть призвести до того, що холодильник буде споживати занадто багато електроенергії — це впливає на роботу приладу, а також збільшує рахунок за електроенергію. Як ви вже знаєте, найкраща температура — від 4 до 8 градусів за Цельсієм, але чи варто її змінювати? Насправді варто звернути увагу на температуру в холодильнику влітку. Саме в цей час охолодження пристрою є найбільш важливим через перепади температур. Коли температура на вулиці почне змінюватися, ви можете змінити налаштування.

Поділіться коментарем