Це закон підлості! 10 хитрих народних прикмет, які завжди працюють

1313

1. Щоб, нарешті, прийшла маршрутка, треба закурити

Якщо сигарета остання, маршрутка прийде ще до другої затяжки навіть всупереч розкладу.

2. Набридли зима і сніг?

Не треба переїжджати. Досить купити лижі або ковзани. Снігу не буде до весни – до тих пір, поки ви не почнете садити на дачі помідори.

3. Не любите дощ?

фото sunmag.me

Завжди беріть з собою парасольку. Якби не хмурилось небо і ні брехав прогноз, дощу не буде доти, поки ви по неуважності залишите парасольку вдома.

4. Якщо дуже хочеться на дачу…

Хочеться вирватися на дачу, а робота, машина і родичі проти, просто зробіть дорогий манікюр. Ледве другу руку почнуть покривати лаком, робочі зустрічі скасуються, машина заведеться, а родичі розпишуть чергу на дачний гамак.

5. Хочете уваги своїх близьких?

Якщо ви хочете уваги домочадців або чекаєте дзвінка, не втрачайте часу. Просто зайдіть до душу. У ці 5 хвилин подзвонять все на світі, включаючи однокласників, з якими ви не спілкувалися останні 20 років. Листоноша неодмінно принесе посилку. Родичі почнуть кричати під дверима «давай швидше», а дитині терміново знадобиться горщик!

6. Нема з ким залишити дитину?

фото kitchendecorium.ru

Нікому посидіти з дитиною, а відлучитися треба? Спробуйте розправити ліжко, організувати побільше немитого посуду, і покласти на видному місці купу непрасованої білизни. Не сумнівайтеся, невідомі сили вже тягнуть свекруху до вашого порогу.

7. Не можете загнати дитину додому з вулиці?

Буває, що дитина загралася на вулиці і зникла з радарів, і другу годину ви тихо сивієте з валеріаною у телефону. Але ж позбавлення близько. Терміново займіться любов’ю! І не встигнете ви зняти штани…

8. Якщо хочеться нагадати про себе колишнім і недругам, треба…

фото slyxi.com

Ні, на червоній Мазді іншим разом, вибачте. Треба не мити голову, надіти спортивні штани, пом’ятий після вчорашнього вид і з відром для сміття в руці показати всім ворогам: як багато вони втратили!

9. Хочете, щоб побачення “вдалося”?

Якщо дуже хочеться інтиму, але перспективи побачення неясні, ні в якому разі не робить епіляцію. Для посилення ефекту привабливості рекомендується надіти старенькі труси та ліфчик своєї бабусі.

10. Хочеться здригнутися?

Якщо життя безнапасне і настільки стабільне, що хочеться здригнутися, постарайтеся побачити уві сні рибу.

Поділіться коментарем