Учні не дуже люблять вчителів тих предметів, які важко зрозуміти відразу. Однак, один український вчитель виклав свої уроки в мережі і його полюбили в усьому світі. Не вірите? Подивіться відео, яке ми вам надамо. Після нього розумієш, що в Україні є прекрасні вчителі, якими можна пишатися. А все тому, Павло Андрійович Віктор розповідає про закони фізики так, що глядачі слухають його з відкритими ротами.

фото i.ytimg.com/vi/P3gzqGQGya0/maxresdefault.jpg

Ви пам’ятаєте свої уроки фізики в школі? Цей предмет викликав тремтіння у всіх учнів. Більшість з нас йшли на цей урок, як на каторгу. Тому що складно, незрозуміло й страшно. Далеко не кожен викладач міг пояснити цей предмет так, щоб стало зрозуміло всім. Не дивно, що вчителів фізики багато хто побоювався, тому що отримати двійку у них було простіше простого. 

Насправді фізика, це цікавий предмет, який пояснює багато законів природи. Але, на жаль, класична манера викладання, зробила цей предмет нудним і незрозумілим. Хоча будь-який сучасний чоловік повинен вміти розбиратися в елементарних законах фізики.

фото s.048.ua/s/4/section/newsInText/upload/images/news/intext/000/050/042/1429192811956856704886973772744581201419406n_5bd4172d53dcf.jpg

А якщо дитина пропускає кілька уроків по хворобі, наздогнати та зрозуміти пройдений матеріал йому неймовірно важко. Саме такою проблемою перейнявся одеський учитель Павло Андрійович.

Цього викладача обожнюють всі його учні, як справжні, так і ті, що давно закінчили школу. Він зумів настільки цікаво і просто розповісти про складну науку, що фізику полюбили абсолютно всі, хто вчився у нього.

Але як бути тим дітям, які пропускають уроки? Павло Андрійович прийшов до елементарного рішення, яке стало можливим у наш час високих технологій. Він створив свій YouTube-канал, на якому викладає показові уроки фізики.

Почалося все з серії карантинів протягом одного року. Другим поштовхом до створення уроків під запис стала хвороба учня, який попросив подивитися урок по Skype. Адже як бути, якщо захворіє кілька дітей?

Саме тоді Павлу Андрійовичу прийшла ідея про те, щоб записувати складні уроки на відео, А потім вже школа закупила все необхідне для запису уроків на відео та монтажу. Брати гроші за свої уроки Павло не планує. Він людина, яка глибоко переконана у тому, що лікування та навчання повинні бути безкоштовними. Сьогодні досвід вчителя фізики переймають і його колеги, які також почали записувати уроки під час карантинів.

фото usionline.com/wp-content/uploads/2019/10/174a5e2a-fecb-4f4a-8bed-0e59eada869b.jpg

Крім того, ці уроки високо цінуються в інших країнах, оскільки це дуже цікаве пояснення законів фізики на найпростіших прикладах. Навіть дорослі з задоволенням переглядають ці ролики, щоб освіжити в голові знання фізики.

Ось так сталося, що український вчитель виклав свої уроки в мережі і його полюбили в усьому світі. Ми із задоволенням і гордістю рекомендуємо знайти в мережі відео з уроками цієї людини. Подивиться їх разом з дітьми. Бо це найкращий спосіб полюбити фізику.