Виженіть паразитів без таблеток! 4 продукти, які швидко допомагають позбутися від глистів

43104

Гельмінти — це паразитичні хробаки, що живуть в кишківнику. Ці паразити дуже небезпечні і можуть викликати серйозні проблеми зі здоров’ям. Давно відомий факт — таке сусідство до добра не доводить!

фото zinoti.lt

Зазвичай, від паразитів позбуваються за допомогою ліків. Але іноді вони неефективні і можуть викликати небажані побічні ефекти. На щастя, існують продукти, яких черв’яки не можуть терпіти. Ці харчи, у прямому сенсі, виганяють паразитів з організму.

Морква

фото zinoti.lt

Чи знаєте ви, що вживання моркви може допомогти позбутися від кишкових паразитів? Для необхідного ефекту, потрібно з’їдати 2 морквини вранці на порожній шлунок. Цей сніданок протягом місяця, позбавляє від небезпечних сусідів.

Овочеві соки

фото zinoti.lt

Свіжовичавлений овочевий сік корисний тільки для людини. А ось для паразитів — це отрута. Особливо не подобаються глистам соки з моркви, селери, шпинату і огірка.

Оливкова олія

фото zinoti.lt

Ця олія діє як еліксир для травної системи і може вбити всіх хробаків за дуже короткий час. Змішайте трохи оливкової олії з листям орегано та медом і пийте цю суміш два рази на день протягом місяця.

Часник

фото zinoti.lt

Для людини, це потужний природний анальгетик, антибіотик і антиоксидант. Але хробаки його взагалі не терплять. Щоб видалити глистів з кишківника, потрібно змішати пару зубчиків часнику з невеликою кількістю кунжутної олії. Народні цілителі рекомендують приймати цю суміш два рази на день протягом місяця.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем