Ви будете здивовані! Як пов’язані ожиріння та неорганізоване житло

1067

Небажання виконувати свої домашні обов’язки призводить до появи зайвої ваги у жінок — такого разючого висновку дійшли британські дослідники.

Людство сотні років намагається звільнити жінок від стомлюючої домашньої праці на кшталт миття посуду та підлоги, прання та прасування. Заради цього постійно випускаються нові побутові прилади, що спрощують життя представниць прекрасної статі. Але британські дослідники несподівано дійшли висновку про те, що щоменше жінка працює вдома, то вище її ризик набути зайвої ваги.

Вы будете удивлены! Связь ожирения и неорганизованного жилища

Вчені з Лондонського університету зіставили ритм життя сучасних жінок та їхніх ровесниць, які жили 30 років тому. Виявилося, що в наші дні слабка стать проводить набагато більше часу на роботі, приділяючи прибиранню будинку набагато менше часу. На початку 1980-х жінки забиралися по дому на 20% більше.

Цьому сприяє також розвиток технологій при випуску побутової техніки. З одного боку, подібний факт тішить, але з іншого — дає підстави для тривоги. Сучасні жінки, як з’ясовується, значно погрубшали за ці роки, хоча у світі й панує модельна худоба як ідеал.

А річ у тому, що домашнє прибирання – це різновид помірних фізичних навантажень, що дозволяє ефективно спалювати зайві калорії, які набираються під час тривалих сидінь на робочому місці або на дивані перед телевізором (комп’ютером). І що менше цього домашнього, доступного всім і кожному «спорту» у житті жінки, то повнішою виявляється її фігура.

Вчені радять жінкам, які не мають часу або бажання ходити в спортзали, частіше братися за брудний посуд і ганчірки для миття підлоги.

Поділіться коментарем