Як кожному знаку Зодіаку точно дізнатися, що він знайшов свою половинку

16233

Овен

(21 березня – 19 квітня)

Ви знаєте, що знайшли свою людину, коли нарешті зустріли когось, хто змушує вас бути закоханими та у стосунках, а не боятися цього. У минулому ви відчували себе пригніченими, стриманими та були задушені стосунками. Але з цією людиною ви відчуваєте, що все, що ви хочете зробити, це кричати про свої почуття з дахів і розповідати всім, як ви закохані, тому що замість того, щоб відчувати, що ця людина тягне вас назад, ви просто відчуваєте себе достатньо вільно, щоб бути собою. Нарешті ви відчуваєте, що ви з кимось, хто хоче бігти з вами, а не тримати вас на місці.

Телець

(20 квітня – 21 травня)

Ви знаєте, що знайшли свою людину, коли вас більше не переповнюють почуття невпевненості чи ревнощів, а натомість просто отримуєте задоволення від того, щоб приносити їх у свій світ. У минулому у вас були проблеми з довірою або сумнівами у ваших стосунках, але ця нова людина просто змушує вас відчувати себе спокійно, впевнено, заспокоєно і щасливо. Вас не хвилює те, кому вона надсилає повідомлення або чи її почуття такі ж сильні, як і ваші – вона не зробила все, щоб ви відчували себе цінним, улюбленим та у безпеці. Тож замість того, щоб відчувати занепокоєння чи невпевненість, ви просто проводите час свого життя, спостерігаючи, як ваша половинка зближується з вашими друзями та сім’єю і плавно вплітається у ваше життя.

Близнюки

(22 травня – 21 червня)

Ви знаєте, що знайшли ту людину, коли не відчуваєте потреби відігравати якусь роль перед нею. Все ваше життя до цього моменту ви відчували, ніби перед іншими людьми ви одна людина, а на самоті — геть інша. Вам подобається бути енергійним і жвавим, яким вас знають більшість людей, але ви також відчуваєте себе виснаженим від тиску на себе, щоб тримати свою слабкість, невпевненість і почуття неадекватності при собі. Ви знаєте, що знайшли рідну душу, коли, нарешті, хтось полюбить вашу людську, тендітну й вразливу сторону так само як і вашу сильну, соціальну та яскраву сторону.

Рак

(22 червня – 22 липня)

Ви знаєте, що знайшли свою людину, коли ви з кимось, хто цінує сім’ю, вірність і стосунки так само як і ви. Це не обов’язково означає, що у неї ідеальна, дивовижна сім’я – це просто означає, що ви з кимось, хто так само піклується про почуття, добробут і щастя людей, які для нього важливі. Ви відчуваєте, що ця людина розуміє вас краще, ніж будь-хто, і що ви нарешті зустріли того, хто ставиться до вас з таким самим співчуттям, як і ви до інших.

Лев

(23 липня – 22 серпня)

Ви знаєте, що знайшли рідну душу, коли зустрічаєте когось, хто нарешті починає призивати вас відповісти за свою дурість. Ви дуже тепла і любляча людина, але оскільки ви завжди були творчими та успішними, ви не стикалися з різкими відмовами. Тому, коли ви зустрічаєте людину, яка не дозволяє вам вирішити все і змушує вас на один раз відчути себе неконтрольовано, ви знаєте, що у вас правильні стосунки. Вони змусять вас відчути підтримку, любов і щастя, не дозволяючи вам охолонути – це найкраще поєднання для вас.

Діва

(23 серпня – 22 вересня)

Ви знаєте, що знайшли ту людину, коли ваші стосунки нарешті викликають у вас більше радості та хвилювань, ніж тривоги та стресу. Ви хронічно надмірно мислите і завжди боролися у стосунках із почуттям невпевненості в собі та постійної самокритики. Тож, коли з’являється людина, яка допомагає вам вийти з власної голови, яка бачить у вас усе дивовижне, і яка змушує вас відчувати себе щасливим і ніби хтось «тримає» вас раз у ваших стосунках, ви знаєте, що знайшли свою людину.

Терези

(23 вересня – 22 жовтня)

Ви знаєте, що знайшли ту саму людину, коли зустріли когось, хто не впаде у вашу невимушену харизму та непереборну особистість. Завдяки своїй невимушеній чарівності ви звикли, що вам усе виходить з рук і ви робите все що хочете й коли хочете. Тож, коли ви зустрічаєте когось, хто любить вас за вас, але також змушує вас іти назустріч, замість того, щоб дозволити вам отримати все, що ви хочете 24/7, ви знаєте, що ніколи не відпустите свою половинку і матимете здоровий баланс.

Скорпіон

(23 жовтня – 22 листопада)

Ви знаєте, що знайшли свою людину, коли відчуваєте, ніби ваші стіни руйнуються. Попри те, що ви неймовірно емоційні та магнетичні, ви також схильні бути потаємними та приватними щодо більшої частини свого життя – дозволяючи людям бачити лише те, що ви хочете, щоб вони бачили. Тож, коли з’явиться людина, яка не боїться вашої сили й натомість змушує вас показати їй усі сторони себе, ви будете любити ще лютіше й щасливіше, ніж будь-коли раніше.

Стрілець

(23 листопада – 21 грудня)

Ви знаєте, що знайшли рідну душу, коли дійсно можете бути справжнім, складним і глибоким разом з нею. Ви схильні схилятися до позитивного, безтурботного ставлення, і це чудово – це не означає, що ви якимось чином нещирі чи фальшиві. Але коли вас пізнають як щасливу, життєрадісну людину, з’являється тиск, щоб залишатися таким для всіх і завжди. Однак, коли прийде потрібна людина, ви відчуєте свободу нарешті бути вразливим, іноді пригніченим і закомплексованим – в основному, з правильною людиною ви відчуєте свободу бути собою.

Козоріг

(22 грудня – 20 січня)

Ви знаєте, що знайшли свою людину, коли більше не відчуваєте, що вам потрібно виправдовувати себе та свої вчинки, тому що вас просто розуміють. Замість того, щоб мати справу з довільними правилами побачень і безглуздими іграми, які ви ненавидите, коли справа доходить до кохання, ви з кимось, хто на вашій довжині хвилі – з кимось, хто прямує до суті та розбирається через лайно, з кимось, хто виявляє більш оптимістична сторона вас, і хтось, хто розуміє і цінує тонку і гумористичну частину вас, яку більшість людей упускає.

Водолій

(21 січня – 18 лютого)

Ви знаєте, що знайшли рідну людину, коли ваш інстинкт бути відстороненим і не прив’язаним виривається з вікна, тому що ви так захоплені нею і притягуєтесь до неї. Ви зазвичай тримаєте дистанцію, коли справа доходить до побачень, тому що саме так ви почуваєтеся найбільш комфортно і контролюєте себе, але ця людина змушує вас поводитися так, як ви ніколи раніше не поводилися – ви більш відкриті, вразливі та не зачіпаєте її, тому що розмови, які ви мали, і енергія, яку ви відчуваєте разом з нею, дають вам комфорт бути собою. Це комфорт, якого ви давно не відчували.

Риби

(19 лютого – 20 березня)

Ви знаєте, що знайшли свою людину, коли зустрічаєте когось, завдяки кому відчуваєте себе більш активним, схвильованим і живим, ніж будь-коли раніше. У вас завжди була велика уява і багато ідей про те, куди ви хотіли піти, але до цього моменту ви не відчували себе достатньо в безпеці та не були достатньо підтримані, щоб йти за цими мріями. Але з цією людиною ви відчуваєте, що нарешті знайшли когось, хто вас підбадьорює, йде в ногу з вами та дозволяє їй довіряти. Нарешті ви відчуваєте, що знайшли когось, хто вірить, що ви – не що інше, як потенціал, сила та здібності.

Поділіться коментарем