Як очистити пальник газової плити

160

У багатьох країнах все ще популярні газові плити. Їх власники не хочуть «прощатися» з цим дещо старомодним приладом, навіть якщо утримувати їх у чистоті може бути складно. Наприклад, чи знаєте ви, як почистити брудну конфорку газової плити?

На війні з брудом

Як очистити пальник газової плити

Приготування їжі тягне за собою багато нещасних випадків. Іноді ваша плита виглядає як поле битви. Розлитий жир, засохлий бруд чи спалені залишки молока – це ніколи не викликає оптимізму. Як із цим впоратися? Легше, ніж можна подумати!

Як почистити конфорку газової плити – мийним засобом

Як очистити пальник газової плити

Перше, що потрібно зробити, — це дочекатися, поки конфорки охолонуть. Потім розберіть їх і помістіть у водний розчин мийного засобу. Потім знову почекайте кілька хвилин і добре потріть їх. Рідина є дуже хорошим знежирювачем, а зубна щітка видалить навіть найстійкіші сухі забруднення.

Як почистити конфорку газової плити – оцтовий метод

Як очистити пальник газової плити

Кожен, хто любить екологічне побутове рішення, обов’язково підійде до цього методу. Приготуйте розчин води та оцту 1:3. Коли нагрієте (переконайтеся, що він гарячий), занурте в нього конфорки та зачекайте, поки все охолоне. Потім вийміть конфорки та видаліть залишки бруду ганчіркою або губкою.

Як почистити конфорку газової плити – методом харчової соди

Як очистити пальник газової плити

Ви також можете очистити конфорки за допомогою харчової соди. Додайте трохи теплої води, щоб зробити содову пасту, і нанесіть її на конфорки. Зачекайте кілька хвилин, видаліть пасту щіткою або мочалкою для посуду та належним чином очистьте конфорки.

Витріть їх насухо

Як очистити пальник газової плити

Важливо, щоб конфорки повністю витиралися під час кожного чищення. Це запобіжить їх іржавінню, і вони залишатимуться «повнофункціональними» протягом багатьох років.

Чи є у вас інші способи очищення залитих і забруднених пальників?

Поділіться коментарем