Як зрозуміти, що ваша душа являється Янголом у плоті! Ось таємні ознаки

404

Коли ми вивчаємо і бачимо людей: цих досконалих створінь у своїй недосконалості – ми часто навіть не підозрюємо, що деякі з них набагато більше, ніж звичайні люди. Вони ходять по тих самих вулицях, що і ми… Але, вони не такі, як усі. Це справжнісінькі Янголи у плоті, в яких є своя місія на Землі. Мало того, ви можете бути одним з них!

Земні ангели – це люди, чиї душі настільки чисті, що є джерелом надії, натхнення, підтримки і зцілення для всіх інших. Вони з’являються у нашому житті несподівано, але саме тоді, коли найбільше потрібні.

фото pinimg.com

Вони приходять у цей світ, щоб вести нас по справжньому шляху і ділитися доброю енергією, світом і любов’ю. Ось чому ви, ймовірно, знаєте їх під іншими іменами. Іноді, люди називають їх духовними вчителями, лікарями та воїнами світла.

Однак, як би ми їх не називали, втілені Янголи відрізняються тим, що їх душі мають прямий зв’язок зі свідомістю Всесвіту. За характером вони відкриті, пристрасні і дуже яскраві люди. Їх присутність поруч заспокоює і вселяє надію.

А може, це саме ви?

фото javasea.ru

Чуйність

На вас сильно впливають емоції інших людей? Ваша душа точно налаштовується на частоту їх вібрацій? Це перші ознаки. Ви завжди відчуваєте емоції і почуття інших людей, як свої. І тому, не можете пройти повз, коли комусь боляче.

Люди кажуть, що ви особливий

Діти з очима мудрих старців – саме так описують цих людей ті, кому пощастило їх зустріти на своєму шляху.

Іноді хочеться сховатися від людей

Іноді, після спілкування з іншими людьми, ви відчуваєте себе емоційно і фізично виснаженим. У такі моменти ваш єдиний порятунок – це час, який ви проводите на самоті. Тільки час, проведений далеко від галасливої ​​юрби, відновлює ваш внутрішній баланс.

Ви відчуваєте, що прийшли у цей світ не дарма

фото sobranie.ucoz.com

Гроші, слава, влада – для вас це зовсім неважливо. Замість цього ви робите тільки те, що допомагає відчувати життя як в інтелектуальному, так і в духовному сенсі.

Земні Янголи просто одержимі бажанням допомогти. Вони стають лікарями, рятувальниками і просто людьми, які ніколи не проходять повз чужого нещастя.

Ви забираєте чужий біль

Чужі страждання є настільки важким тягарем, що викликають неймовірне занепокоєння, стрес і навіть – хвороби. Таким чином ви забираєте чужий біль. А люди іноді навіть не розуміють: чому їм стало легше.

Вас часто просять дати пораду

Багато людей звертаються до вас за порадою і допомогою. На рівні підсвідомості, вони розуміють, що саме ви можете вказати вірний шлях. І ви ніколи не відмовляєте. Хоча іноді, з сумом помічаєте, що ваші поради не сподобалися.

Ви ненавидите насильство

фото pinimg.com

Якою б не була форма насильства – ви ненавидите його у будь-яких проявах. І це почуття настільки сильне, що вам складно їм управляти.

Кольорові, віщі сни

Ваші сни завжди реальні. Іноді вам здається, що це ваше друге життя, яке ви з задоволенням проживаєте. Віщі сни приходять не часто. Але ви точно знаєте, що вони є. Це ваша друга реальність, ваша допомога і найчастіше – секрет. Якщо, звичайно, вам не пощастило зустріти іншого Янгола, з яким можна обговорити свої сни. Але така вдача – велика рідкість.

фото 24warez.ru

Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем