Японський масаж пальців для поліпшення настрою — це чарівна методика, яка вже сотнями літ використовується в усьому світі. Ця терапія настільки проста, що її можна робити просто під час важливої наради, на роботі, перед важливим виступом. Словом, у тих ситуаціях, коли треба заспокоїти нерви, а думки зібрати до купи.

Цей метод називається акупресура. В його основі зв’язок між точками на долонях та стопах, які відповідають за всі органи людського організму. Про це, мабуть, ви чули неодноразово. Але, щоб контролювати свій психічний стан, приборкувати хвилювання та заспокоїти нерви, треба знати дещо більше.

фото prozdorovie.files.wordpress.com/2016/01/447_massazh-ladoney.jpg?w=1200

Древню японську технологію дослідили відомі вчені. І визнали, що вона дієва, щоб мотивувати людину, заспокоїти гнів, депресію й навіть вгамувати м’язовий біль. До речі, діти підсвідомо використовують цей спосіб, аби заспокоїтися — вони смокчуть пальці. Саме це стимулює енергетичні меридіани, які є важливими в японському методі.

Основні принципи японського масажу

фото filife.ru/wp-content/uploads/2018/11/Bez-imeni-1-480.jpg

Фаланги обох рук інтенсивно потерти до 5 хвилин. Обхопити пальця таким чином, щоб в ньому відчувалася пульсація. Утримувати, поки пульс стане повільнішим. Кожен фаланг має свою функцію. Тому й обирати пальці для масажу треба відповідно.

  • Великий палець — відповідає за переживання, які людина відчуває у нових обставинах. Ось саме тому діти, коли занадто чимось зацікавлені, можуть смоктати та перехрещувати пальці. Досить помасажувати великий палець руки, щоб відчути розслаблення, спокій та добре виспатися.
  • Масаж вказівного пальця позбавить від фобій та страхів. Якщо його потерти, можна відновити тонус, силу волі, боротися зі страхами та слабкостями.
  • Середній палець відповідає за людський гнів. Мабуть, саме тому й виник популярний жест, який виражає внутрішнє незадоволення. Такі негативні емоції, як гнів та ненависть прискорюють серцевий ритм, що перевантажує судини. А згодом до цих проблем додається ще й головний біль.
  • Безіменний палець — це почуття печалі, смутку та глибокої депресії. Облегшити ці психологічні стани зможе масаж цього фаланга.
  • І найменший пальчик, мізинець, відповідає за самооцінку. Якщо вас долають невпевненість, пригніченість, то помасажуйте цей пальчик. Від цього поліпшиться рух крові по судинах. Мозок почне працювати швидше й разом з тим загостриться розум. Тому людина стає продуктивною, енергійнішою, а думки — тільки світлими та ясними.

І в завершальному етапі Джин Шин Джитсу, так називають цей метод японці, слідує масаж долонь. Досить потерти їх одна об одну. Мабуть, ви не раз помічали, що після вдалої справи є звичка потирати долоні. І це не просто так — організм вивільняє таким чином енергію. А людина відчуває задоволення.

фото cdn-nus-1.pinme.ru/photo/8b/f9/8bf9a2b2a4ef31c537129261ec2507e3.jpg

Японський масаж пальців для поліпшення настрою — це чарівна методика, яка допоможе контролювати емоції, страхи та фобії.

Цей матеріал має інформаційний характер. Тому перед застосуванням будь-якого методу, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем. Будьте здорові, живіть в гармонії!