Забруднений плямами одяг може означати, що у вас високий рівень інтелекту

464

У кожного з нас є член сім’ї, який, здається, ніколи не може з’їсти щось, не заляпавши сорочку. Вони можуть навіть мати спеціальну сорочку, яка дуже легко приховує плями від їжі. Зазвичай це відбувається так, що спочатку ніхто цього не помічає. Вони знають, що збираються упустити щось на сорочку, але, попри це, це все одно відбувається. Нам це часто здається смішним, але чи знаєте ви, що наука насправді вважає це ознакою інтелекту?

Цікаво, чому плями на сорочці можуть бути ознакою інтелекту? Гадаємо, ви ніколи не замислювалися над цим, але з науковими дослідженнями не посперечаєшся. Погляньте на відповідь, яка міститься нижче, і ви можете просто виявити, що маленька крапля кетчупу, яка залишилася на вашій сорочці, насправді є знаком пошани.

Зазвичай ми відчуваємо себе як маленькі діти, коли на сорочці з’являється пляма і нам доводиться йти її відпирати. Ми намагаємося уникнути цього, але часто це лише питання часу.

Чому наука стверджує, що плями на нашому одязі є ознакою інтелекту?

Дехто вважає це незграбністю, але наука показує, що це інтелект. Науковці хочуть, щоб ви зрозуміли: мати пляму на одязі — це добрий знак.

Існує різниця в тому, як розумна людина використовує свій мозок у порівнянні з нерозумною людиною. Подумайте про все, що відбувається, коли ви підносите келих до губ. Ваш мозок працює в режимі розрахунку, враховуючи відстань, яку вам залишилося пройти, скільки важить келих і як швидко ви маєте його перемістити. Однак, якщо ви розумні, у вас, ймовірно, є інші речі на думці, тому склянка не потрапить в першу щілину.

Стів Джонсон, автор дослідження, стверджує: “Що неорганізованішим є ваш мозок, то розумнішим є ви”. Іншими словами, справа не в тому, що ви незграбні, просто ви розставляєте пріоритети у своїй свідомості іншим чином, і ваш напій має другорядний.

Плями можуть дуже дратувати, і вони можуть спричинити додаткову роботу. Однак, коли ви усвідомите, що це може бути питанням інтелекту, можете просто посміхнутися наступного разу, коли кетчуп опиниться на вашій сорочці.

Поділіться коментарем