І що тільки не роблять красуні для пишної шевелюри — частіше миють голову, використовують різні засоби для догляду і т.д. Та є особливі жіночі хитрощі під час миття голови, які допоможуть зробити зачіску привабливою та просто неперевершеною. 

Як тільки наші пасма стають жирним й не привабливими, хочеться якомога скоріше помити голову. Та часте миття — це теж не вихід. Особливо, якщо мити волосся щодня. Бо чи то довгі пасма, чи коротка стрижка вимагають окремого догляду за собою. Для правильного миття голови теж існують правила, які допомагають досягти бажаного результату. А різницю помітити не тільки ви, а й всі навколишні. Адже волосся буде здоровим, блискучим, м’яким та послушним. Тоді зможете зробити будь-яку зачіску й стати чарівною Рапунцель для свого принца.

фото www.viewsofia.com/upload/fck_editor/shampoo_too_much.jpg

І тут допоможуть як професійні підказки спеціалістів, так і домашні, підручні засоби. Щодо професійних, то майстер-трихолог радить дотримуватися трьох головних правил під час миття голови.

Перше правило

фото ukrainianwall.com/images/2019/06/24/a8Qr9mzq6w6VHUijQuhgcd7i9X4b31kZtRBpqjvg.jpeg

Мабуть, більшість жінок знають, що для догляду за волоссям важливо використовувати кондиціонер. Цей засіб пом’якшує волоски та дію грубої води під час миття. І більшість красунь переконані, що нанесення кондиціонеру на волосся перед миттям, зробить його блискучим. Та це не діє. Вірніше, діє, але зовсім не так.

Треба робити таким чином. Перед миттям голови нанести на сухе волосся будь-який жирний крем. Особливо добре підходить для використання дитячий. А вже за 3 хвилини вимити голову шампунем, який вам підходить. І все — блиск гарантовано.

Друге правило

фото kto-chto-gde.ru/wp-content/uploads/2016/09/ba%C3%B1arse.jpg

Зазвичай шампунь ми звикли виливати просто на голову. Але так теж не правильно. Треба засіб розпінити в долонях і вже потім наносити на волосся. Якщо шампунь якісний, то він змиє весь бруд та жир. А волосся залишається неушкодженим.

Третє правило

фото miro.medium.com/max/10944/1*1XRqeT7_3gjt-vY-5eJ3-g.jpeg

Волосся, як і весь організм людини, потребує вітамінного заряду. Тому після миття голови варто втирати в кінчики вітамін “Аевіт”. Але наносьте його в міру. І ще — не варто волосся сильно терти рушником. Та і під час сушіння феном слідкуйте, аби не пошкодити та не пересушити його.

Жіночі хитрощі під час миття голови від трихолога — це підказка, як доглядати за волоссям, яка дійсно працює. І, виявляється, що для пишної шевелюри не треба надзвичайних зусиль — просто побудувати цей процес правильно.

Цей матеріал має інформаційний характер. Тому перед тим, як скористатися порадами, проконсультуйтеся в лікаря.