Зміцнюємо внутрішні м’язи стегон: 4 магічні вправи

30526

Внутрішня частина стегна є однією з найпроблемніших, особливо якщо ви не займаєтеся спортом. Однак, для того, щоб повернути пружність і молодість ніжкам, не потрібні виснажливі тренування. Досить регулярно виконувати ці чотири вправи, і дуже скоро ви зможете помітити дійсно відмінні результати.

Вправи будуть ще більш ефективними, якщо слідувати основним правилам:

фото jaay.ru
  • Переконайтеся, що вправи виконані вірно, зосередьте всі свої думки на діях, які ви робите;
  • Міняйте комбінації вправ кожні 2-3 місяці: це допоможе вам досягти кращих результатів;
  • Завжди розминайтеся перед вправами на розтяжку.

Присідання, як у Сумо

фото econet.ua

Цю вправу рекомендується робити першою. Ноги – широко розставлені одна від одної, ступні повернуті у різні боки. Тримайте тіло прямо, повільно присядьте. А потім обережно поверніться у вихідне положення. Присідаючи, ви повинні відчувати розтяжку в сідницях та стегнах. Повторіть цю вправу 15-20 разів.

Якщо ви хочете ще більше збільшити м’язове навантаження, ви можете виконувати вправу з вантажем. Якщо у вас немає необхідної фізичної підготовки до цієї вправи, ви можете виконати її під стіною: якщо ви втратите рівновагу, то зможете на неї спертися.

Присідання на одній нозі

фото zinoti.lt

Ця вправа виконується сидячи навпочіпки на опорній нозі: одна нога зігнута в коліні, а інша витягнута вперед. Долоні розташовані на стегнах або витягнуті вперед.

Під час присідання, ви не повинні підніматися дуже високо від підлоги, а коліна не повинні згинатися під прямим кутом.

Рекомендується робити вправу 15-20 разів. Ви можете використовувати вагу для збільшення м’язового навантаження.

Хитання ногами

фото zinoti.lt

Ляжте на підлогу, витягнувши руки долонями донизу. Тримайте поперекову область притиснутою до підлоги, підніміть ноги, розставте їх якомога ширше, а потім зведіть їх разом. Повторіть вправу 20-25 разів.

Вправа на боці

фото zinoti.lt

Ляжте на бік, спираючись на підлогу правим ліктем. Зігніть ліву ногу у коліні, поклавши її на підлогу. Нижня частина тіла повинна залишатися прямою. Підніміть праву ногу якомога вище, потім виконайте вправу на іншій стороні тіла. Повторіть вправу 20-25 разів.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем