10 собак, яких вважають небезпечною зброєю – чи насправді це так?

1150

Собак вважають кращими друзями людини, але деякі з них мають досить агресивни характер. Є багато факторів, які мають певну роль у реальній небезпеці собаки для людини. Майже кожен заводчик має свою власну точку зору з цього питання. Хтось не бачить проблем у надмірній агресивності, оскільки порода чудово піддається дресируванню. А хтось – схильний вважати їх небезпечними. Але чи так це насправді?

Ми вирішили зібрати цей список, спираючись на кількість випадків нападу представників породи на людину. І на те, яку шкоду вони можуть заподіяти господареві. Ось десять порід, які викликають багато суперечок у любителів собак .

1. Тоса-іну

фото leprechaun.land

Тоса-іну – масивний пес. Порода спочатку замислювалася, як бійцівська. Норов таких собак дуже крутий. Власне, він настільки крутий, що в деяких країнах володіти Тоса-іну просто незаконно.

2. Бультерьер

фото leprechaun.land

Ця порода сумно прославилася своїм непередбачуваним характером. Бультер’єр, навіть після дресирування, може напасти на свого господаря – що вже казати про людей незнайомих.

3. Родезійський риджбек

фото leprechaun.land

Собачка з Південної Африки. Вона була виведена тільки з однією метою: відганяти левів від убитої господарем дичини. Ріджбек – дуже розумний і відданий пес. Проте, страшенно реагує на незнайомих людей. Потрібно проявляти стійкість і впевненість при дресируванні: зайвий окрик цілком може коштувати горлопану шматка руки.

4. Канарський дог

фото leprechaun.land

Це велика собака, призначена для праці з худобою у полі. Канарський дог вимагає ранньої стерилізації та постійного дресирування. В іншому випадку, характер собаки буде дуже агресивний.

5. Американський бульдог

фото leprechaun.land

Американський бульдог – важка, некваплива собака. Вона відома своєю дружелюбністю. Однак, спокушати ії не варто. Вроджена впертість може змусити собаку напасти навіть на свого господаря.

6. Бурбуль

фото leprechaun.land

Бурбуль також приїхав у світ з ПАР. Ця собака – чудовий охоронець, здатний захистити будинок від самого злісного грабіжника. Пес вкрай лояльний до господарів, а ось всіх інших схильний недолюблювати – аж до непередбачуваного нападу.

7. Гуль-донг

фото leprechaun.land

Породу називають «пакистанським бульдогом» – і не дарма. Надзвичайно сильний, потужний пес виводився як бійцівський. Тому представники породи дуже агресивні і погано піддаються дресируванню.

8. Вовкособи

фото leprechaun.land

Як випливає з назви породи, перед нами – гібрид вовка і собаки. Отже, вовкособи володіють набором генів, які формують непередбачуваний, небезпечний тип поведінки. Таких собак використовують у військових цілях, вдома ж заводити вовкособа трохи дивно.

9. Доберман

фото leprechaun.land

Славетні своїми розумовими здібностями, умінням до вистежування і бійцівськими якостями, добермани, все ж, не найкращі собаки для охорони сім’ї. Агресія добермана непередбачувана і цілком може обернутися проти господаря.

10. Пітбуль

фото leprechaun.land

Спочатку пітбуль призначався для цькування биків і ведмедів. Уявляєте, на що здатна ця порода? По всьому світу пітбулей використовують на собачих боях. Також, питбулей вважають однією з найнебезпечніших собак.

Але, справедливості заради варто сказати: коли такий пес виховується в обстановці любові і ласки – виходить кращий друг і захисник. Відданий – для господаря. Небезпечний – для будь-якого, хто посміє косо глянути на його Людину.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем