Чудо для імунітету – натуральний засіб з яблук, буряка і моркви

3744

Цей рецепт був розроблений відомим китайським дієтологом Ченг Лі для загального оздоровлення організму. При розробці цього рецепта він виходив з того, що інгредієнти ліки мають бути доступні кожному. Буряк, морква і яблука містять всі необхідні елементи для зміцнення імунної системи.

Крім цього, простий рецепт китайського лікаря, може застосовуватися при цілому ряді вже чинних хвороб.

Лікувальний ефект 

  • виводить токсини з печінки і нирок
  • профілактика раку
  • лікує щитоподібну залозу
  • допомагає позбутися від зайвої ваги

Готувати напій необхідно зі свіжих продуктів. Бажано, щоб вони росли в екологічно чистих місцях, без агресивної обробки хімікатами. Овочі і фрукти потрібно брати у рівних частинах. Свіжий напій не можна піддавати температурній обробці, інакше він втратить свої цілющі властивості.

фото i.pinimg.com

Попередження: цей напій не можна вживати людям з діабетом, діареєю, сечокам’яною хворобою та проблемами зі шлунком.

Яблука

Згідно з китайською медициною, яблука зміцнюють серце, втамовують спрагу, зволожують легкі, знімають подразнення слизової оболонки і збільшують частку рідини в організмі. Яблучний оцет може також запобігти утворенню каменів у нирках.

Дослідження показують, що щоденне вживання яблук може знизити розвиток шкірних захворювань.

фото upload.wikimedia.org

Це джерело вітамінів

Яблука є багатим джерелом вітамінів C, A і флавоноїдів. А також вони містять значну кількість фосфору, заліза і кальцію. Яблука – багате джерело калію, необхідного для здоров’я серця.

Буряк

Буряк містить бетаціанін – речовину, яка допомагає виводити токсини з організму і запобігає раку. Крім цього, він незамінна при захворюваннях жовчного міхура і подагрі. Буряк запобігає утворенню тромбів і накопиченню холестерину у кровоносних судинах. Він багатий на вітаміни B1, B2, C і фолієву кислоту, яка надзвичайно корисна для організму. Підвищений вміст калію в буряках сприяє зміцненню серцевого м’яза.

Він містить йод, який відомий своєю благочинною дією на щитоподібну залозу. Також відомо, що буряковий сік знижує кров’яний тиск і, таким чином, запобігає серцевим нападам.

фото wmj.ru

Морква

Загальновідомо, що морква позитивно впливає на зір, тому, що вона багата бета-каротином. Дослідження показують, що також морква знижує ризик раку легенів, грудей і товстої кишки.

Проти холестерину

Морква знижує рівень поганого холестерину, який викликає атеросклероз. Також вона містить калій, який допомагає збалансувати рівень натрію, пов’язаний з гіпертонією, і тримає артеріальний тиск під контролем. Морква багата антиоксидантами, які захищають клітини шкіри і борються з вільними радикалами.

фото semena.in.ua

Ця стаття має інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем