Нова вправа, для зміцнення легенів і очищення дихальних шляхів

1367

Зміцнюйте дихальну систему, зміцнюйте легені! Ця порада сьогодні звучить так само часто, як і про миття рук і соціальну дистанцію.

Сьогодні, як ніколи, важливо розуміти, що все залежить тільки від нас. Наші легені, імунітет і здоров’я в цілому – це тільки наша турбота. Тому нам доводиться освоювати нові методи, отримувати нові знання і розвиватися у питаннях, про які ми раніше взагалі не замислювалися.

Вправа для легенів, яку ми представимо, дуже проста, але робити її потрібно регулярно.

Трохи про вірне дихання

фото theidealist.ru

Люди, які дихають вірно, а не поверхово, зазвичай мають на диво чисті, сильні та водночас м’які голоси. Вірне дихання змінює вібрації всього тіла. 

За допомогою дихальних вправ ми даємо голосу цілющі вібрації – і він стає нашим лікарем. Для тих, хто цікавиться цією темою, фахівці радять почати знайомство з простої вправи.

Дихальна вправа “Дика кішка”

Початкове положення: сядьте зручно. Зробіть кілька спокійних вдихів і видихів, намагайтеся дихати рівно.

Спокійно дихайте носом. Потім наберіть через ніс повні груди повітря і затримайте дихання.

фото zinoti.lt

За кілька секунд відкрийте рота і енергійно видихніть. У цьому випадку має бути чутно шипіння, схоже на те, яке видають дикі кішки, коли бачать небезпеку.

фото zinoti.lt

Важливо, щоб при видиху не було агресії, вправа не повинна давати негативної енергії – до речі, ви повинні відчувати себе розслабленим.

Не перестарайтеся, і коли ви видихаєте повітря, дуйте повільно і легко, щоб не викликати у себе проблем з диханням. Після вправи присядьте на кілька хвилин, приведіть дихання до норми і тільки потім вставайте.

Вправу потрібно виконувати кожного дня. Ні в якому разі не можна доводити себе до втоми. Звичайно, починати такі заняття краще під наглядом тренера. Але будь-який фахівець вам скаже, що у цій вправи є головне правило. Ви повинні відчувати себе комфортно і навіть отримувати задоволення від процесу. І тоді, це реально працює.

Пам’ятайте, що і вдих, і видих не повинні бути занадто сильними, і ви не повинні відчувати дискомфорту при затримці дихання.

Стаття носить ознайомлювальний і пізнавальний характер. Зверніться до фахівця, щоб дізнатися більше про подібні вправи і з користю розвиватися у цьому напрямку.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем