Приймате свинячий жир! Це необхідний лікувальний засіб у кожному будинку

104795

Свинячий жир цінується не тільки за корисні властивості і калорійність, але і за прекрасні смакові якості. Досвідчені господині знають, що з його допомогою можна творити справжні кулінарні шедеври.

Його використовують, щоб приготувати м’ясо, овочі або дивовижне пісочне тісто. Але особливо популярна – бутербродна намазка: з часником, перцем і зеленню! Іншими словами, ми знаємо, що робити зі свинячим жиром на кухні. А що до його лікувальних властивостей? Виявляється, цей натуральний продукт – просто скарб!

Користь свинячого жиру

Якщо говорити про топлений свинячий жир, то деякі корисні елементи губляться при термічній обробці. Але вітаміни B4 і E, а також селен залишаються.

Крім того, жир свиней, які росли на пасовище або часто гуляли на сонці, містить високий рівень вітаміну D.

В4 (холін) допомагає регулювати обмін жирів і білків в організмі, позитивно впливає на роботу серця, перешкоджає утворенню тромбів, лікує печінку.

Вітамін Е зміцнює судини, покращує згортання крові і регенерацію тканин.

Жир як лікувальний засіб

фото wikimedia.org

З незапам’ятних часів свинячий жир використовувався як лікувальний засіб: при хворобах суглобів, екземі, застуді та інших недугах.

Проти випадання волосся

Щоб розв’язати цю проблему, необхідно використовувати свинячий жир як маску. Нанести його на корені волосся, укутати теплою пов’язкою на годину, а потім – помити голову.

Для суглобів

При болях у суглобах, змастити на ніч хворі місця, укутати тепло і залишити до ранку. Якщо до жиру додати мед, ефект буде ще краще.

Шкіра

У косметології свинячий жир використовується для очищення обличчя, зняття запалень. Вітамін D сповільнює старіння шкіри, усуває сухість, робить її м’якою і бархатистою, вітамін B4 покращує регенерацію клітин, надає шкірі еластичність. Вітамін Е розгладжує шкіру, а селен запобігає появі прищів.

Якщо ви хочете оживити потріскану шкіру, використовуйте крім інших компонентів жир. Просто втирайте його в проблемні місця. Наприклад, у шкіру на ліктях, п’ятах і так далі.

фото i.ytimg.com

Варто пам’ятати, що свинячий жир не вбирається швидко. Тому, краще його використовувати на ніч.

Сьогодні, коли якість рослинних олій все частіше піддається сумніву, свинячий жир повертає свої позиції в житті людей. Особливо, якщо він зроблений своїми руками на власній кухні.

фото yandex.net

Навіть лікарі погоджуються, що помірне вживання свинячого жиру, має незаперечну користь для багатьох аспектів здоров’я людини. Однак, їм не можна зловживати тим, у кого є проблеми із зайвою вагою, хвороби печінки і жовчного міхура.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад – Маруся Фріман

Поділіться коментарем