Три важливі правила здоров’я, про які ми нічого не знаємо

2373

Наприклад, багато хто не знає про те, якою має бути правильна постіль та подушка. А ще яка вправа є найкращою для міцного, сильного, підтягнутого та здорового тіла.

Перше правило здоров’я – тверда пряма постіль

Спати треба на рівному жорсткому ліжку. Ковдра та білизна мають бути легкими, що пропускають повітря, але в розумних межах, щоб не переохолоджуватися уві сні.

Коли ви лежите на твердому рівному ліжку, вага тіла розподіляється рівномірно, м’язи розслабляються повністю, хребет розпрямляється, збільшуються міжхребцеві проміжки, звільняючи нерви та кровоносні судини від стискання.

А це означає, що внутрішні органи, які недоотримували кисень протягом дня, починають насичуватись. Внаслідок цього згоряють шлаки, що накопичилися в організмі за день.

Людина спить, а уві сні відбувається «самолікування».

Тверда рівна постіль стимулює діяльність шкіри, оберігає печінку та органи, розташовані в малому тазі, від опущення, активізує роботу шкірних венозних судин, прискорюючи цим кровообіг загалом.

Підвивихи хребців

Схема підвивиху хребців: а – на м’якому ліжку, б – положення хребців на твердому ліжку

Тверда рівна постіль

Вона сприяє хорошому сну, бадьорому стану після нього, спалює накопичені в організмі шлаки, зміцнює нервову систему та організм у цілому, допомагає сформувати правильну поставу, забезпечує повноцінне кровопостачання внутрішніх органів та шкіри.

Тверда постіль також сприяє правильному функціонуванню кишківника, печінки, нирок, легенів, серця.

Друге правило здоров’я – тверда подушка-валик

Користуватися твердою (жорсткою) подушкою-валиком треба так, щоб III та IV шийні хребці знаходилися на подушці-валику (шия на подушці, а голова нависає над ліжком).

Спочатку це буде болісно, тому як буфер між шиєю і подушкою можна використовувати рушник. Можна також покласти валик у стару подушку.

Однак слід пам’ятати: іноді слід прибирати прокладку, щоб поступово привчити себе до твердої подушки.

Тверда подушка сприяє гарному здоров’ю. Вона виправляє неправильне положення шийних хребців, усуває головний біль, лікує хвороби вуха, горла, носа, очей. Більш того, допомагає повноцінному функціонуванню мозку, лікує атеросклероз мозкових судин. Використання твердої подушки-валика сприяє нормальному стану носової перегородки, що є джерелом стимуляції рефлекторної дії внутрішніх органів. Вона концентрує центри різних рефлексів.

Тому, впливаючи на певні точки перегородки, можна вилікувати багато хвороб. Згадаймо: при непритомності, сильному сп’янінні, втраті свідомості достатньо лише понюхати нашатир, і людина приходить до тями. Це тому, що периферійні закінчення трійчастого і симпатичного нервів отримали необхідний імпульс. Встановлено, що носова перегородка також контролює фізіологічну рівновагу у кожному внутрішньому органі.

Такі хвороби як сінна лихоманка, астма, міома, захворювання ендокринної системи, нетримання сечі, болі при менструації, запори, ентерит, ослаблення діафрагми, хвороби нирок, шлунка, печінки, вух, а також дратівливість, занепокоєння, запаморочення залежать від стану носової перегородки.

Третє правило здоров’я – вправа «Золота рибка»

Вихідне положення: лягти на спину обличчям на тверду рівну постіль або на підлогу, руки закинути за голову, витягнути їх на всю довжину; ноги теж витягнути, ступні ніг поставити під прямим кутом до тулуба (перпендикулярно до тіла); пальці ніг весь час повинні тягнутися до обличчя.

П’ята та стегна (особливо підколінна область) із силою притискаються до підлоги.

Попередньо: спочатку кілька разів по черзі на рахунок «7» потягнутися, обережно розтягуючи хребет, у різні боки: обома руками в один бік, а правою п’ятою – у протилежний, розслабитися, потім те саме зробити лівою п’ятою (вперед і обома руками у протилежний бік).

Повторити так по черзі 6 разів кожною ногою.

Потім покласти долоні під шийні хребці (лікті зігнуті та притиснуті до підлоги, ноги з’єднані), пальці обох ніг потягнути в обличчя.

Виконання:

У цьому положенні починайте швидкі вібрації всім тілом праворуч і ліворуч, при цьому попередньо витягнутий хребет має лежати нерухомо, вдавлюючись у підлогу, литкові м’язи та п’яти притискаються до підлоги, коливаються праворуч і ліворуч лише ступні ніг та потилиця.

Це забезпечує вібрацію всіх клітин організму, які ніби очищаються природним підтюпцем.

Вправу «Золота рибка» треба робити щоранку та щовечора впродовж 1–2 хвилин (на рахунок від 120 до 240).

Ефект:

– вправа «Золота рибка» допомагає виправити неправильне положення окремих хребців, яке виникає протягом дня, усуває викривлення хребта в цілому, сприяє лікуванню сколіозу,

– координує роботу симпатичної та парасимпатичної частин вегетативної нервової системи,

– нормалізує процеси кровообігу,

– активізує циркуляцію крові та перистальтику кишківника,

– надає допомогу при радикуліті, остеохондрозі,

– допомагає лікуванню багатьох хвороб, що вважаються невиліковними (серцево-судинні, кишкові, нервові, рак).

Поділіться коментарем