Як позбутися від грибків в організмі людини

21228

Дерматологи кажуть, що витравити гриби з організму людини дуже складно. Особливо, якщо грибок вже оселився і розвинув свою грибницю. А через таке сусідство виникають досить складні проблеми зі здоров’ям. І все залежить від того: який вид грибка вирішив завоювати ваш організм.

У грибів є особливість, про яку треба пам’ятати. Вона полягає у тому, що у нього є генетичний код. Грибок — це не одинична особина, а особина, що живе колоніями. Кожен елемент гриба пов’язаний з іншими елементами тисячами сегментних зв’язків.

Якщо ми хочемо, щоб наш організм був вільний від грибів, єдине, що ми можемо, це не давати для них їжу.

Наведемо простий приклад. У хлібнику лежить хліб. На ньому утворилася пліснява. Якщо ви хліб приберете і залишите плісняву, то поступово ця пліснява загине. Тому що їй нічого буде їсти. Вона висохне та не зможе розмножуватися, тому що для розмноження їй потрібні поживні речовини. Живиться пліснява в основному білковими продуктами, тому що їй потрібні амінокислоти.

Як потрапляє грибок до організму?

  • Із зіпсованою їжею
  • З водою
  • З повітрям
  • Зі старими запорошеними речами

Якщо фрукт або овоч має плісень, то його їсти не можна. Якщо в коробці з фруктами є пліснява, то вона є на всіх фруктах.

Пліснява може проникати через шкіру. Скрізь, де ми ходимо босоніж і для плісняви є такі умови, як вологість, температура, органічні залишки — для неї є їжа.

Ознаки грибка в організмі людини

  • Все, що свербить.
  • Скрізь, де лущиться, тріскається та мокне одночасно.
  • Все, що на руках, під пахвами, в пахових складках — це усе грибок.
  • Якщо десь виділяється щось біле, схоже на сир — то це теж гриби. Неважливо, чи з рота, піхви, або бронхів, мигдалин.
  • Якщо язик покритий білим шаром — це все теж гриби.
  • Все, що не болить — це грибок. Тому що гриби перегризають нервові закінчення.
  • Все, що на шкірі обсипається, відпадає, височіє, лущиться кільцями (рівномірно, нерівномірно), скрізь, де є лусочки.
  • Як правило, грибок розташовується в зоні великих лімфатичних вузлів, з однієї простої причини — грибок знаходиться в міжклітинному просторі.

У людини захворів колінний суглоб. Що тут може хворіти? Кістки хворіти не можуть, хрящ теж, там немає больових закінчень. Між хрящами знаходиться рідина. Вона теж не болить, але вона може бути запалена, в ній може дехто жити.

Якщо у людини усі нігті на ногах в грибках, то що у нього в суглобі? Грибок! І ніякі антибіотики тут не допоможуть.

Якщо ви будете щодня їсти щось таке протипаразитарне, то у вас не буде ні вірусів, ані бактерій, ані паразитів, нічого не буде. Тільки у допустимих нормах, або в мінімальних концентраціях, що вам не принесе ніякої шкоди.

Подивимося навколо себе, всередину себе. Наша центральна нервова система настільки потужна, що імунітет може послати у будь-яке місце передовий загін, розкопати будь-яку війну та припинити її.

Але для цього треба що? Для цього потрібен правильний спосіб життя, алгоритм, який треба робити щодня.

Сказано — їсти часник щодня, значить треба їсти часник щодня. Не в змозі їсти часник, значить, їжте хрін, або редьку. Знайдіть те, що ви можете їсти. Вибір досить багатий — десять видів перцю часник, хрін, прополіс. Тому що, з часом, грибок все завоює, якщо його не припинити.

На сніданок у нього хліб дріжджовий, на обід – згущене молоко, на вечерю – картопля. Бачили, як картопля пліснявою покривається? У три секунди. Спробуйте редис пліснявою покрити. Нічого не вийде.

Протигрибкові продукти

  • Часник, лук. Вони гарно діють, як проти паразитів, так й проти грибка.
  • Хвоя ялиці, сосни. Її можна класти до компотів, робити відвари, можна настоювати на воді, можна кип’ятити та вдихати пару. Краще всього молоді лапки хвої сосни та ялиці сушити та заварювати.
  • Чайне дерево та усі продукти з чайного дерева. Якщо йде важка грибкова патологія, то можна по одній краплі олії чайного дерева розводити в чайній ложці жиру та з’їдати.
  • Прополіс. Можна пити настоянку прополісу або водний відвар, класти прополіс до меду, просто його жувати, їсти стільники.
  • Перець, редька, хрін, приправи (перець, куркума та їн). Все те, що є антигельмінтним, одночасно є і протигрибковим.
  • Смородина, аґрус, калина, горобина, брусниця, журавлина, обліпиха, чорниця, ожина, лохина — усі кислі ягоди.

Всі ці продукти потрібно додавати до їжі та вживати кожного дня. Однак, перед тим, як вибрати для себе протигрибкову дієту, треба насамперед порадитись з вашим сімейним лікарем.


Літературний переклад – Ірина Подгурська

Джерело

Поділіться коментарем