Як розслабити втомлену спину після важкого дня — прості поради

1159
Як розслабити втомлену спину після важкого дня — прості поради

Проводити цілісінький день сидячи для людського організму — неприродно. Дізнайтеся, як розслабити втомлену спину після важкого дня. Це прості поради, яки зовсім не складно робити. Тренувати м’язи спини безперечно дуже важливо. Проте, не менш важливо вміти правильно їх розслабляти.

У людей, чия робота пов’язана з повсякденним сидінням за офісним столом, кермом автомобіля, навіть звичайною партою, напруга у м’язах з часом поступово накопичується. Сидячий спосіб життя дається взнаки, серйозним м’язовим пластам просто так розслабитися важко. А там вже й до хронічної напруги та спазмування недалеко.

фото maidstoneosteopaths.com

Розслабити та розтягнути втомлені м’язи спини досить не важко. Все робиться завдяки законам тяжіння та масі власного тала. Всього й знадобиться, що нехитрі приладдя та трохи вільного часу. Методика вимагає знаходитись у нижченаведеній позиції не менше як п’ять хвилин. Доведеться озброїтись рушником та подушками.

Необхідно сісти на невеличке підвищення. До речі, якщо ваші успіхи у розтяжці залишають сподіватися на краще, підкладіть під сідниці щось не дуже низеньке. Ця опора відіграватиме допоміжну роль.

Аби ноги без усяких зусиль трималися в розігнутому стані, потрібно буде також підкласти дещо й під коліна. І знов-таки, чим гірше у вас із розтяжкою, тим вищим має бути валик під колінами. Інакше весь час будете відчувати як тягнеться задня поверхня стегна. До того ж неприємну напругу у підколінних сухожиллях.

Зручно сядьте на краєчок опори та руками підібгайте назад сідничні м’язи, витягніть їх з-під сідничних кісточок.

Тепер спробуємо обережно нахилитися вперед. У випадку, якщо ваш таз теж відхилятиметься вперед, а ваша спина почне круглитися, доведеться підкласти під сідниці щось більш високе. Необхідно віднайти для себе таку висоту, знаходячись на якій вам буде до снаги прямим корпусом хоча б несильно нахилитися вперед, перебуваючи під гострим кутом відносно простягнутих ніг.

фото pinimg.com

Стопи повинні знаходитись на відстані п’ятнадцять сантиметрів одна від одної. Покладіть на ноги з верха скручену ковдру або ж іще одну подушку.

Ну що, вклалися нарешті? Можете витягнути спину та розслабитися. Якщо помітили, ніби голова схилилася аж надто низько, доведеться підкласти під неї щось іще. Взагалі-то виконанню даної вправи дуже сприяє присутність напарника.

Ні на що відволікатися не варто. Повністю розслабимося, дихаємо рівно та намагаємося не ворушитися. Напругу м’язів спини подумки відпускаємо. З кожним глибоким видихом уявляємо, ніби напруга стікає додолу. Болючого відчуття розтягування бути не повинно. Навпаки, будь-які болісні відчуття свідчитимуть про неправильне виконання вами даної вправи. У випадку будь-яких травм попереку вправу не виконувати!

Ще однією надзвичайно корисною та зовсім не важкою вправою є лежання на валику.

фото googleusercontent.com

Користь цієї вправи полягає не лише у розтягуванні м’язів спини. Вона до того ж гарантує ідеальну поставу.

Вам знадобиться рушник. З нього слід скрутити тугого валика не більше як десять сантиметрів завтовшки. Поверхня, на яку ми сідаємо, мусить бути достатньо тверда. Нічого краще за голу підлогу й не вигадаєш. Валик, скручений з рушника, вкладаємо собі під поперек. На підлогу опускаємося акуратно, притримуючи руками валик так, аби він лишився перпендикулярно тіла, чітко під пупком. Ноги повинні лишатися на ширині плечей, а стопи ми зведемо усередину так, аби вони торкалися одна одну великими пальцями. Прямі руки простягнемо за головою. Покладемо долонями на підлогу.

Виконувати таку нескладну приємну вправу необхідно щодня по п’ять хвилин на день. Звичайно ж, після роботи. Тепер вам відомо, як розслабити втомлену спину після важкого дня. Не лінуйтеся й вам неодмінно допоможуть ці прості поради. Але не варто забувати про шкоду від самолікування. І тому, будь-які проблеми зі спиною стоїть відразу обговорити з лікарем.

Поділіться коментарем