Як зробити натуральне мило з алое та медом

121

Натуральне мило корисніше для нашої шкіри, ніж мило, яке продається в магазинах. Дізнайтеся, як зробити натуральне мило з алое і медом!

How to Make Natural Soap with Aloe Vera and Honey

Натуральне мило може бути менш агресивним для здоров’я та догляду за нашою шкірою, ніж промислові версії. Зрештою, його виготовлено зі штучних хімікатів, і тому воно може гарантувати більшу дерматологічну користь та краще зволоження завдяки своїм натуральним оліям. Крім того, натуральне мило забезпечує правильний баланс нашого природного рівня Ph, м’якість і еластичність.

Можливо, ви вже зробили мило самостійно в домашніх умовах, використовуючи олії та гліцерин. Однак якщо ви ніколи не пробували та хотіли б нарешті дізнатися, як отримати домашнє натуральне мило, візьміть до уваги цю статтю, адже вона може стати вам у пригоді!

Натуральне мило завжди є чудовим подарунком. Якщо воно ароматизоване та містить корисні інгредієнти, то гарантовано матиме успіх та обов’язково сподобається вашим друзям та рідним.

Хочете спробувати?

Якщо так, продовжуйте читати!

Яке мило ви хочете зробити?

Існує нескінченна кількість різновидів натурального мила. Кожен з них має специфічні властивості. Тому спочатку потрібно знати, для чого ви хочете використовувати мило.

Давайте спочатку коротко розглянемо деякі з можливих різновидів:

  • Вівсяне мило: відлущує і дуже підходить для ніжної шкіри.
  • Равликове мило: допомагає збалансувати жирні кислоти шкіри. Крім того, воно лікує роздратування і прищі.
  • Мило на основі апельсина або лимона: рекомендовано для жирної шкіри, зволоження та освіження.
  • Мило з алое: захищає шкіру, пом’якшує, зволожує, регенерує і може допомогти усунути прищі.
  • Мило з календулою: дуже корисно для сухої та ніжної шкіри й чудово підходить для дітей і немовлят.
  • Мило з шипшини: чудово підходить для загоєння та відновлення пошкодженої шкіри.

Мило з алое і медом

Сьогодні ми вирішили показати вам, як зробити мило з алое та медом, тому що вважаємо його найпростішим і найкориснішим для догляду за шкірою.

Поєднання цих двох чудових елементів природи — фантастичне. Алое та мед необхідні для дерматологічної регенерації, щоб зберегти шкіру здоровою, зволоженою та сяючою, а також вони підійдуть для всієї родини.

Sabila y miel

Далі ми покажемо вам найпростіший спосіб приготування цього мила. Використання гліцерину – простий метод, з яким важно помилитися. Крім того, він допоможе переконатися, що мило вийде добре з першого разу.

Знайте, що є один більш складний спосіб, для якого ви можете взяти, наприклад, вже використану вдома олію. Однак для цього вам треба буде доповнити її каустичною содою — дуже небезпечним елементом, який може нашкодити вам під час маніпуляцій. Отже, ми збираємося вдатися до легкого способу гарантувати вам успіх і повну безпеку:

Інгредієнти для натурального мила

  • М’якуш чотирьох гілок алое або екстракт алое
  • Два бруски гліцеринового мила (250 грамів)
  • Чотири столові ложки меду
  • 100 мл оливкової олії
  • Натерта цедра лимона

Що ще вам знадобиться

  • Скляна миска
  • Мікрохвильова піч
  • Міксер

Процес приготування

  1. Візьміть миску і покладіть в неї два шматочки гліцеринового мила. Потім поставте їх у мікрохвильову піч. Зачекайте, поки вони розтануть. Слідкуйте за ними, оскільки вони можуть швидко танути.
  2. Потім візьміть м’якуш алое і помістіть його в миску з чотирма столовими ложками меду і лимонною цедрою.
  3. Розігрійте трохи оливкової олії. Акуратно прогрійте, щоб вона не втратила своїх властивостей.
  4. Далі прийшов час електричного міксера. На низькій потужності збиваємо суміш, потроху додаючи тепле масло. Перемішуйте, поки суміш не стане однорідною, з красивим яскравим кольором і чудовим ароматом.
  5. Тепер викладаємо тісто в попередньо підготовлену форму. Форма повинна бути квадратною і пластиковою, бо це буде остаточна форма, яку матиме домашнє мило. Виливаємо у форму, поки не залишиться кілька сантиметрів. (Пам’ятайте: пізніше вам доведеться виймати мило звідти, і це повинно бути зручно.)
  6. Потім віднесіть форму з сумішшю в холодильник, щоб вона добре застигла. Скільки часу це потребує? Рекомендується один день.
  7. Потім ви можете нарізати мило на менші брусочки для щоденного використання.

Пам’ятайте: ви використовували лимонну та оливкову олію як ефірні олії для цієї версії мила, але можна використовувати все, що вам подобається: трояндову, апельсинову, лавандову…

Нарешті, для презентації, пам’ятайте, що ви завжди можете дати милу будь-яку іншу форму або розлити суміш у спеціальні форми: сердечко, овал, квіточка тощо. Потім оберніть його привабливим папером і стрічками, щоб зробити гарний подарунок для ваших близьких. Його аромат і незрівнянні переваги для шкіри будуть, безсумнівно, чудовим подарунком, який оцінить кожен!

Поділіться коментарем